ÜYE OL

0216 335 56 40

Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği

13.OLAĞAN GENEL KURUL

Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği (GÜYAD)’ın 13. olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Dernek merkezinde gerçekleştirilen kongreye tek aday tek liste halinde giren Tahsin Söğüt yeniden seçilerek güven tazeledi.

Divan Başkanlığını Yüksel Yalçın’ın, divan üyeliklerini ise Hüseyin Eren, Abdülkerim Yıldız ve Mürsel Köse’nin yaptığı 12. olağan genel kurul toplantısı saygı duruşu ve ardından istiklal marşının okunmasıyla başladı.

Faaliyet raporunun Adnan Katılmış, denetleme raporunun Yaşar Kotan ve bilançonun Osman Kaya tarafından okunmasıyla devam eden kongrede okunan raporların ibrası gerçekleştirildi. Daha sonra seçime gidilen kongrede tek aday tek liste halinde seçime giren Tahsin Söğüt, oy birliği ile yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

SÖĞÜT: “YENİ PROJELERE AÇIĞIZ”

Dernek üyelerinin dilek ve temennilerinin ardından konuşma yapan Tahsin Söğüt, katılımlarından ve desteklerinden dolayı tüm dernek üyelerine teşekkür etti. Söğüt, ayrıca Gümüşhane ve Gümüşhaneliler adına yapılacak tüm yeni projelere de açık olduklarını kaydetti.

 

 

© Copyright : www.guyad.org.tr Tüm hakları saklıdır. Sitede bulunan içerikler izinsiz kullanılamaz.

SAYISAL YAZILIM