ÜYE OL

0216 335 56 40

Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği

İFTAR PROGRAMI

Her yıl Ümraniye'de hemşehri derneklerine iftar yemekleri veren Ümraniye Belediyesi, 11 Temmuz Perşembe günü Ümraniye Nikah Sarayı avlusunda Güyad'ın vasıtasıyla Gümüşhanelilerle buluştu. İftar programına Ümraniye Belediyesi Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur, Mustafa Küçükkaptan, Ak Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı hmeşehrimiz Birol Hayal, GUSIAD Başkanı Prof.Dr.Kenan Aydın, Giyad Başkanı Yüksel Yalçın ve birçok hemşehrimiz katıldı.

İftar sonrası konuşma yapan dernek başkanımız Sayın Tahsin SÖĞÜT "öncelikle  Ramazanı Şerifiniz mübarek olsun. Bugün burada hemşehrilerimizle birarada iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri biraraya getirmenin mücadelesini veren başta Ümraniye Belediyesi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim."dedi. Daha sonra da Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur bir konuşma yaptı. Konuşmasının ardından kendisine Sayın Tahsin SÖĞÜT Gümüşhane Hatırası porselini hediye etti.

İftar programı sonrasında Ümraniye Meydan'da kurulan Güyad standının orada hemşehrilerimiz ile hoş sohbetlerde bulunuldu.

 

 

 

© Copyright : www.guyad.org.tr Tüm hakları saklıdır. Sitede bulunan içerikler izinsiz kullanılamaz.

SAYISAL YAZILIM