Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği

İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTUK

 


Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği (GÜYAD)’ın geleneksel hale getirdiği iftar yemeğine bir yenisi daha eklendi. Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayı’ndagerçekleştirilen ve yaklaşık 500 Gümüşhanelinin katıldığı program Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

GÜYAD Başkanı Tahsin Söğüt programın açılış konuşmasında, etkinliğe katılan herkese dolayı teşekkürlerini iletti ve birlikte olmanın mutluluğunu dile getirdi. Söğüt, konuşmasında ayrıca Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a da katkılarından dolayı teşekkürlerini dile getirdi.


Güyad Başkanı Sayın Tahsin SÖĞÜT, “Ümraniye’de yaşayan Gümüşhaneliler olarak topluma yakışır nitelikte ve özelliklerde, birlik ve beraberlik içerisinde yaşamayı kendimize ilke edindik. Her Ramazan ayında gelenekselleşen buluşmamıza katılan tüm davetlilere teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra sırasıyla Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir ve Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Öztürk Oran birer selamlama konuşması yaptı. Özdemir ve Öztürk Ramazanın güzellik ve bereketinden bahsettiler.


GÜSİAD Genel Başkanı Doç. Dr. Kenan Aydın ile yönetim kurulu üyeleri, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Öztürk Oran, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Adem Öztürk, Ümraniye Müftüsü, Gümüşhane ilçe ve köy dernek başkanları, Ümraniye Dernekler Platformu’na bağlıdernek başkanları ve çok sayıda işadamı katıldı. 

© Copyright : www.guyad.org.tr Tüm hakları saklıdır. Sitede bulunan içerikler izinsiz kullanılamaz.

SAYISAL YAZILIM